Підприємство

Компанія RHEINZINK була заснована в 1966 році підприємством Grillo Stolberger Zinc companies спільно з Об'єднанням німецьких металургійних заводів. Сьогодні компанія входить до групи компаній Grillo і має 800 співробітників. Компанія RHEINZINK заявила про себе у всьому світі: представництва компанії є більш ніж в 30 країнах на п'яти континентах.

Ось уже понад 40 років RHEINZINK Group виробляє на своєму заводі в Даттельні високоякісний титан-цинк, доступний в широкому асортименті поверхні.

RHEINZINK титан-цинк застосовується для виготовлення покрівлі, облицювання фасадів, слухових вікон та водостічних систем. Титан-цинк від компанії RHEINZINK дуже популярний завдяки безлічі варіантів його використання при оформленні. Багато всесвітньо відомі архітектори, такі як Даніель Лібескінд, Френк Гері, Заха Хадід, відкрили для себе цей приголомшливий матеріал. Завдяки своїй довговічності і високого ступеня переробки RHEINZINK також є чудовим матеріалом для класичних систем водовідведення з покрівлі з використанням жолобів і водостічних труб.

Інновація як основоположний принцип

RHEINZINK - виробник титан-цинку номер 1 в світі. Більшість фахівців, кажучи про титан-цинку, мають на увазі стандарти якості, встановлені саме компанією RHEINZINK. Уже 45 років тому вона стала першим виробником будівельного цинку в Європі, який замінив традиційний метод виробництва на повністю нову технологію з застосуванням широкоформатного ливарно-прокатної лінії. З тих пір компанія RHEINZINK залишається рушійною силою цілої галузі, задаючи їй темп своїми інноваціями, такими як, наприклад, винахід методу прискореного патинування, який став з тих пір тільки досконаліше.

Втім, і в майбутньому наші розробки будуть служити орієнтиром для конкурентів. Завдяки новим лінійок PATINA LINE, PROTECT LINE, COLOR LINE і INTERIEUR LINE, ми розширюємо асортимент нашої продукції. І пропонуємо вам не тільки найширший вибір серед всіх виробників титан-цинку, а й готові відповідати найвищим вашим вимогам. У повній відповідності з нашим девізом: ALWAYS BETTER.

Екологічні продукти на захист навколишнього середовища

Мало хто матеріали можуть зрівнятися з RHEINZINK з точки зору екологічності: споживання енергії, як при отриманні цинку, так і при його обробці, дуже мало. Шкідливі викиди зводяться до мінімуму за рахунок плавки і подальшої обробки з використанням найсучасніших технологій. Матеріал RHEINZINK підлягає 100% -ної переробці. На сьогоднішній день кожен третій продукт RHEINZINK виготовляється з переробленого цинку, одного разу застосовувався в будівництві. У 1999 році після оцінки всього життєвого циклу, наш матеріал був сертифікований незалежною організацією IBU (АУБ) і визнаний екологічно чистим.

В майбутнє з сонячною енергією

Компанія RHEINZINK приділяє особливу увагу екологічності та пропонує цінні рішення для ефективного використання сонячної енергії. Все RHEINZINK-системи для використання сонячної енергії вражають можливістю інтегрування в покрівлю: колектори не порушують гармонійний дизайн, так як не виступають над поверхнею покрівлі.

Багатогранність: то, що цінують архітектори в усьому світі

Архітектори в усьому світі вибирають матеріали RHEINZINK для найбільш повного втілення своїх задумів. Для них RHEINZINK як матеріал привабливий завдяки величезним можливостям його застосування: від авангардних до традиційних рішень. Покрівлі та фасади з RHEINZINK- це завжди високоякісне, функціональне покриття, що не виходить з моди. Широкий вибір аксесуарів дозволяє постійно вдосконалювати зовнішній вигляд. Будь то облицювання для слухових вікон, фронтонів або камінних труб, карнизи, звиси покрівлі або гаражні двері - RHEINZINK-аксесуари завжди чудово поєднуються з будь-якими матеріалами та архітектурними стилями і стають безперечним прикрасою кожного будинку.

RHEINZINK worldwide

Контактний телефон:!
+48 22 7899191