Історія від цинку до титан-цинку RHEINZINK

Історія від цинку до титан-цинку RHEINZINK - кожне вимір Архітектури

Задовго до відкриття цинку як металу, вже була відома і активно використовувалася для виготовлення сплавів з цинку і міді (жовтої міді та цинкової солі), що застосовуються в медичних цілях, цинкова руда. Відомі предмети з латуні, знайдені на території Вавилона і Ассирії, які датуються третім тисячоліттям до н.е. Знайдені на території Палестини предмети датуються приблизно 1400-1000 рр. до н.е.

Першим випадком додавання цинку в мідь можна вважати 500 р.н.е., яким датується знайдене на Острові Родос прикраса. Незважаючи на те, що цинк довгий час використовувався при виготовленні латуні, пройшли тисячоліття перш, ніж його стали вважати металом. Назва "цинк" з'явилося лише в 17 столітті, коли метал був знову відкритий.

Так як в природі цинк зустрічається лише в формі сполук, спочатку для його виробництва використовували карбонат цинку, цинкову сіль. Цинк застосовувався лише в сплаві з іншими металами, наприклад, при виготовленні монет. Хоча цинкову руду почали використовувати ще в бронзовому столітті, про те, що цинк - це самостійний хімічний елемент (тобто ця речовина не може бути розділене на складові), дізналися набагато пізніше. До кінця 18 століття цинк в основному імпортувався з Індії і вважався дуже дорогим металом.

Початок виробництва і використання в Китаї і Індії.

Металевий цинк був проведений в Індії приблизно в 1200 р.н.е. Цей процес описується як виготовлення нового металу, схожого на олово: цинкова руда нагрівалася непрямим способом за допомогою вугілля в закритому тиглі. При цьому виділялися цинкові пари, які збиралися в конденсаційному горщику під тигель і охолоджувалися навколишнім повітрям. Таким чином отримували металевий цинк.

Першим про виробництво оксиду цинку в Персії розповів венеціанець Марко Поло (1254-1324). У той час перси використовували розчин цинкового купоросу (ZnSO4 × 7H2O) для лікування очних запалень. Сульфат цинку (ZnSO4) і донині застосовується в медицині як антисептик.

До 1374 році в Індії цинк визнали новим металом, восьмим відомим на той час металом, і потроху його почали виробляти і продавати ...

Ви зможете прочитати цю статтю повністю, завантаживши її в PDF-форматі.

Download
Відзначте для завантаження - Хочете підглянути? Наедьте на назву Додатково запросити поштою Розмір Тип Мова Змінити
Вибрати все Вибрати все
  
QUALITY ZINC - стандарты качества TÜV (проспект)
590 KB PDF Русский 03.11.16
  
История цинка, его получение и использование
570 KB PDF Русский 09.04.13


RHEINZINK worldwide

Контактний телефон:!
+48 22 7899191