Наш матеріал титан-цинк

Матеріал RHEINZINK доступний в якості поверхні PATINA LINE, PROTECT LINE, COLOR LINE і INTERIOR LINE

Матеріал RHEINZINK

RHEINZINK - це торгова назва титан-цинку, виготовленого відповідно до стандарту DIN EN 988.RHEINZINK - сплав цинку, видобутого електролітним способом, згідно з нормами DIN EN 1179 з чистотою до 99,995% і чітко визначеними частками міді і титану. Склад сплаву визначає і технологічні якості матеріалу, а так же відтінок патини RHEINZINK.

В єдиному безперервному робочому процесі сировину плавиться, розливається, вальці і рівномірно намотується в рулони. Ці рулони готові до подальшої обробки на підприємстві, будучи універсальним вихідним продуктом для виготовлення високоякісної системи водовідведення RHEINZINK, профілів, а також виробництва елементів для монтажу покрівлі та облицювання фасадів.

Матеріал RHEINZINK доступний в якості поверхні: PATINA LINE, PROTECT LINE, COLOR LINE і INTERIOR LINE.

Детальніше

Властивості матеріалу титан-цинк RHEINZINK

Властивості матеріалу

 • Щільність (питома вага) 7,2 г / см3
 • Температура плавлення 418 ° C
 • Рекристалізація при температурі> 300 ° C
 • Коефіцієнт подовження в подовжньому напрямі: 2,2 мм / м x 100K
 • Коефіцієнт подовження в поперечному напрямку: 1,7 мм / м x 100K
 • Модуль пружності ≥ 80,0000 N / мм²
 • Ненамагнічіваемий
 • Чи не горючий


Більш
детальну інформацію про технологічні характеристики даного матеріалу можна дізнатися в каталозі критеріїв якості QUALITY ZINC.

Тиснений штамп на продуктах титан-цинк RHEINZINK

Маркування продукції

Європейські стандарти зобов'язують виробників постачати свою продукцію характерним штампом. Відмінні риси RHEINZINK-продуктів, що засвідчують їх справжність.

 • RHEINZINK листи і рулони: кольоровий штамп в нижній частині суцільною лінією.
 • Жолоби і водостічні труби: тиснений штамп суцільною лінією.
 • Комплектуючі водостічної системи: тиснений штамп.
 • Упаковка комплектуючих продуктів: наклейки на упаковках з повною інформацією про виріб.


Тиснений штамп RHEINZINK на наших продуктах для систем водовідведення є важливим знаком якості. Система включає майже 500 різних елементів, чудово поєднуються один з одним за розмірами, гарантуючи ідеальну сумісність.

Якість жерсті і рулонів з титан-цинку RHEINZINK

Якість

 • DIN ISO 9001: 2008
 • DIN ISO 14001: 2004
 • EN 16001: 2009
 • QUALITY ZINK


Багаторічний досвід в поєднанні з постійним вдосконаленням виробництва і використанням нових технологій, дозволяють досягти найвищої якості матеріалів і продуктів RHEINZINK. Висока якість матеріалу забезпечується використанням запатентованої широкоформатного відливально-вальцевальной установки і постійним контролем кожного етапу виробництва, всіх механіко-технологічних характеристик, перерахованих раніше, а так само допустимого відхилення розміру.

RHEINZINK - продукція сертифікована відповідно до норм DIN ISO 9001: 2008 і піддається добровільного контролю бюро TÜV Rheinland Group (Німеччина), згідно з вимогами Каталогу критеріїв якості QUALITY ZINC. Визнана в Німеччині незалежна контролююча організацією TÜV Rheinland розробила свою систему оцінки якості цинку, який застосовується в будівництві. У спеціальному каталозі перераховані всі вимоги до матеріалу і допустимі відхилення для якості «напівфабрикатів» (листів і рулонів).

Перевірка виконується кожні два місяці інспектором, який прибуває на завод інкогніто. Основна увага при проведенні інспекції приділяється якісним характеристикам, які виходять за рамки вимог стандарту. (Наприклад, зменшене відхилення від допустимої товщини всього ± 0,020 мм, зменшене допустиме відхилення довжини / ширини + 2.0 / -0 мм і збільшений межа міцності (Rp 0.2).

Екологічно відповідальна поведінка в RHEINZINK підтверджує введення системи екологічного менеджменту відповідно до ISO 14001: 2004, перевірка і сертифікація TÜV Rheinland, а також впровадження системи управління енергоспоживанням відповідно до EN 16001. Наш намір полягає в економії енергії, економії ресурсів і відома впливу на навколишнє середовище нашої продукції до мінімуму.

Декларації екологічної придатності згідно ISO 14025, Тип III - Декларації ЕКО продукції

Відповідність нормам

Декларація про відповідність нормам ЄС / знак CE

Як виробники продукції для покрівлі та фасадів, ми зобов'язані надати декларацію, яка підтверджує відповідність наших продуктів узгодженим стандартам EN. Дана декларація відноситься не тільки до нашим не самонесучим системам вертикального фальца і панелям на засувках, але і до ромба. Дані продукти визнані придатними до використання, згідно §5 Німецького акта про будівельні матеріали. Знак CE вказується в товаросупровідних документах.

З нашої Декларацією про відповідність нормам ЄС можна ознайомитися в розділі Файли.

Регламент REACH EC / 1907/2006

В Європі все речовини, що виробляються в обсязі 1 т / г, підлягають реєстрації згідно з Регламентом REACH EC / 1907/2006. Крім того, Стаття 33 регламенту свідчить, що виробники продукції, яка містить так звані особливо небезпечні речовини (SVHC), перераховані в статті 57 / Додаток XIV регламенту, з концентрацією> 0,1%, зобов'язані попереджати про це покупців і забезпечувати їх інформацією про безпечне використання подібних матеріалів.

Стосовно до продукції RHEINZINK це означає:

 • Продукція RHEINZINK не підлягає обов'язковій реєстрації відповідно до цього регламенту, так як вона є не речовиною, а продуктом.
 • Наші постачальники сировини самі виконують реєстрацію речовин у встановлені терміни згідно з Регламентом REACH.
 • Продукція RHEINZINK не містить особливо небезпечних речовин з концентрацією> 0,1%, тому її реєстрація не потрібна.


З нашої Декларацією REACH можна ознайомитися в розділі Файли.


Декларації екологічної придатності згідно ISO 14025, Тип III - Декларації ЕКО продукції.

Сертифікація будівель про відповідність критеріям екологічності стає надзвичайно важливою. Засвідчені дані зі спеціальних декларацій або загальних баз даних використовуються різними контролюючими системами, такими як DGNB, LEED або BREEAM для оцінки виконання вимог щодо захисту навколишнього середовища. RHEINZINK дотримується принципів прозорості та достовірності наданої інформації. Після оцінки всього життєвого циклу в 1990-х рр., Наш матеріал був відзначений як екологічний продукт. Ми можемо надати архітекторам і проектувальникам сертифікат про відповідність новітнім стандартам якості ISO 14025, тип III (Декларації екологічної придатності), а також з нормою EN 15804 для наших продуктових лінійок PATINA LINE, PROTECT LINE і INTERIEUR LINE.

Дізнайтеся більше про екологічні якості RHEINZINK

Сертификат QUALITY ZINK / О материале RHEINZINK
Відзначте для завантаження - Хочете підглянути? Наедьте на назву Додатково запросити поштою Розмір Тип Мова Змінити
Вибрати все Вибрати все
  
QUALITY ZINC - стандарты качества TÜV (проспект)
590 KB PDF Русский 03.11.16
  
Натуральный материал RHEINZINK (проспект)
946 KB PDF Русский 13.01.14


Сертифікати ISO
Відзначте для завантаження - Хочете підглянути? Наедьте на назву Додатково запросити поштою Розмір Тип Мова Змінити
Вибрати все Вибрати все
  
ISO 50001:2011 semi-finished and finished products from RHEINZINK
376 KB PDF English 29.01.18


RHEINZINK worldwide

Контактний телефон:!
+48 22 7899191