Титан-цинк RHEINZINK - Наші рекомендації

Для роботи з RHEINZINK і досягнення бажаного ефекту ми приготували для Вас рекомендації для обробки, очищення, транспортування і зберігання титан-цинку RHEINZINK. Більш детальну інформацію ви отримаєте, зв'язавшись з нами напрамую через контакт-формуляр або по телефону

Зберігання та транспорт титан-цинку RHEINZINK

Зберігання та транспорт

Продукти RHEINZINK завжди повинні зберігатися і транспортуватися в сухих і провітрюваних умовах. Уникайте транспортування титан-цинку без прикриття під час дощу або снігу, особливо в разі змінної погоди. Для зберігання цього виду матеріалу особа, яка керує будівництвом, має підготувати сухе і вентильованому приміщенні.

У разі недотримання цих правил, можлива поява на поверхні гідроксиду цинку - білої іржі, яка впливає на естетику матеріалу. Крім того, слід уникати:

 • закупорювання рулонів і випрофілірованних листів / панелей без вентиляції
 • формірованіяе точки роси на упаковці
 • зберігання на сирій землі
 • транспортування та зберігання на вологих піддонах
 • занадто щільної упаковки при транспортуванні і зберіганні - уникати потертостей


Рулони за запитом можуть поставлятися з картонною прокладкою. Прокладка та захищає продукт і не допускає до деформації матеріалу при тривалому зберіганні.

Заводська упаковка листів і рулонів титан-цинку

Заводська упаковка

З січня 2017 року RHEINZINK вносить зміни в заводській упаковці, в якій:

 • Рулони частково обгорнуті прозорою плівкою на виробництві та укладені по вісім штук на одному піддоні.
 • Тверде покриття з картону забезпечує потрібну захист рулонів з верху і вентиляцію
Очищення поверхні титан-цинку

Очищення поверхні титан-цинку RHEINZINK prePATINA

RHEINZINK є натуральним матеріалом, який не вимагає захисту або фарбування. Виставлений на вплив погоди дуже міцний і довговічний. Поверхня цинку вступає в реакцію з киснем в повітрі, що призводить до утворення на поверхні оксиду цинку. В результаті контакту з водою (опади, дощ, сніг або волога в повітрі) на поверхні утворюється гідроксид цинку, який вступає в реакцію з діоксидом вуглецю з повітря, перетворюючись в щільний, щільно пов'язаний і водонепроникний, поверхневий шар карбонату цинку - патини. Цей захисний шар відповідає за високу корозійну стійкість цинку. За допомогою формування природної патини можливий не тільки тривалий ефект захисту поверхні, але і ефект безперервного самолікування поверхні патини RHEINZINK (в процесі природного старіння і контакту з дощовою водою).

Забруднення поверхні найчастіше з'являється в процесі будівництва - наприклад в результаті осадження пилу або відбитків пальців. Також під час експлуатації можливе забруднення титан-цинку пташиним послідом або просто брудом. Тому ми розробили ряд рекомендацій для очищення RHEINZINK prePATINA. Детальну інформацію Ви можете отримати звертаючись до нас безпосередньо в офіс

Захист поверхні титан-цинк

Захист поверхні титан-цинк

При необхідності, ми можемо Вам доставити листи і рулони титан-цинку із захисною плівкою, яка захищає поверхню на час транспорту, обробки і монтажу. Наші фасадні системи завжди поставляються із захисною плівкою. Нагадуємо, що зміни, викликані впливом навколишнього середовища (сонячне світло, ультрафіолетове випромінювання, мороз, коливання температури, вологості і т.д.), можуть впливати на натуральний відтінок патини на поверхні листа - тому ми рекомендуємо видалення плівки відразу після установки або монтажу.

Контакт з іншими матеріалами

Контакт з іншими матеріалами

Взаємодія RHEINZINK з іншими металами, або будівельними матеріалами.

Ніякої шкоди:Не рекомендується:
 • Алюміній, обичновальцованний або з покриттям
 • Олово
 • Нержавіюча сталь (можливе утворення плям іржі через незахищених місць різання)
 • Mідь
 • Незахищена "м'який дах" або руберойд без гравію (бітумна корозія)
 • ПВХ мембрана (емісія кислоти)

 

Вплив інших будівельних матеріалів

 • Мінеральні речовини, такі як карбонат кальцію, цемент, гіпс, які призводять до корозії металів в умовах підвищеної вологості. Необхідно відокремити поверхню RHEINZINK від цих будівельних матеріалів відповідним захисним шаром, слідуючи інструкціям RHEINZINK, або скористатися Технічної допомогою на місці
 • Використання солі для боротьби з обмерзанням тротуарів.
 • Продукти, що використовуються для очищення цегляної кладки.


Вплив систем опалення

Як і на всіх світлих матеріалах так і на поверхні титан-цинку можуть утворюватися забруднюючих патьоки в результаті топки печей. Наприклад мазут містить невелику кількість негорючої сажі і сірки, часто в ньому присутні також сполуки заліза. Отриманий осад на поверхні не впливає проте на довговічність титан-цинку.

Більш детальну інформацію ви отримаєте, зв'язавшись з нами напрамую через контакт-формуляр або по телефонуRHEINZINK worldwide

Контактний телефон:!
+48 22 7899191