Напівфабрикати

Листи і рулони патинованої жерсті титан-цинк RHEINZINK

Листи і рулони патинованої жерсті титан-цинк RHEINZINK

Ми виробляємо високоякісні листи і рулони "Made in Germany" з 1960-х років, і сьогодні наша продукція використовується в усьому світі. Наші вихідні матеріали-напівфабрикати виготовляються на прокатному стані в Даттельні і відповідають нормам EN 988 про цинк і цинкових сплавах. Листовий і рулонний матеріал служить основою для виробництва високоякісних систем покриття для покрівлі та фасадів, а також для водостічної системи. Детальніше про лінії поверхонь

Наша продукція надає широкі можливості для обробки і моделювання. Саме тому при виготовленні водостічної системи і профілів для покриття покрівлі або облицювання фасадів, багато фахівців віддають перевагу матеріалам RHEINZINK. Стандартна товщина металу становить від 0,65 мм до 1,0 мм або ж до 1,5 мм на замовлення.Ми пропонуємо великий вибір розмірів: будь то листи до 6 м, рулони вагою до 5 т або ж перфоровані листи і металева сітка - ми можемо виготовити більшість матеріалів для Вашого проекту. Просто зв'яжіться з нами!

QUALITY ZINC – стандарт якості для цинку, який застосовується в будівництві

Матеріали RHEINZINK проходять тривалу перевірку визнаної в Німеччині незалежної контролюючою організацією TÜV Rheinland, Союз працівників технічного нагляду (TÜV) розробив свою систему оцінки якості цинку, який застосовується в будівництві. У спеціальному каталозі перераховані всі вимоги до матеріалу і допустимі відхилення для якості «напівфабрикатів» (листів і рулонів).

Перевірка виконується кожні два місяці інспектором, який прибуває на завод без попередження. Основна увага при проведенні інспекції приділяється якісним характеристикам, які виходять за рамки вимог стандарту (наприклад, зменшене відхилення від допустимої товщини всього ± 0,020 мм, зменшене допустиме відхилення довжини / ширини + 2.0 / -0 мм і збільшений межа міцності (Rp 0.2).


Завантаження файлів
Відзначте для завантаження - Хочете підглянути? Наедьте на назву Додатково запросити поштою Розмір Тип Мова Змінити
Вибрати все Вибрати все
  
Façade Cladding (brochure)
2 MB PDF Українська 05.04.17
  
Roofing (brochure)
2 MB PDF Українська 03.01.17
  
Dachentwässerungssystem (Produktinformation)
2 MB PDF Українська 03.01.17
RHEINZINK worldwide

Контактний телефон:!
+48 22 7899191