Екологія

Цинк є екологічним матеріалом з високим ступенем переробки

Екологічна стійкість і еко-баланс титан-цинк RHEINZINK

  • Природний елемент
  • Стабільний ресурс
  • Натуральний і не вимагає догляду
  • Тривалий термін служби
  • Чи підлягає повній переробці
  • Гарантія відновлення матеріалу
  • Мінімальні витрати первинної енергії

Природний елемент

Цинк - один з десяти головних елементів земної кори. Цинк займає друге місце в якості основного мікроелемента після заліза і відіграє важливу роль в численних фізіологічних і біохімічних функціях. Цинк регулює гормони, стабілізує мембрани клітини, впливає на ріст і грає важливу роль для нервів, очей, шкіри, загоєння ран і імунної системи.

Стабільний ресурс

Цинкова руда доступна в великих масштабах в геологічному, а також географічному аспекті і, головним чином, для підземного видобутку по всьому світу. В даний час найбільш важливі галузі видобутку руди в Австралії, Канаді та Перу. Але існують також і важливі виробники цинкової руди, як Китай, Японія, Мексика, Конго і деякі європейські країни.

У дослідженні "Критичне сировину для ЄС", проведеного на замовлення Європейської комісії в 2010 році і його оновленими результатами в 2014 році представлено: "Цинк є одним з найважливіших видів сировини. В даний час, на додаток до 250 мільйонам тонн цинку в родовищах, можна добуваючи ще 1,9 мільярда тонн цинку знаходяться в депозитах (United States Geological Survey - USGS 2011). В залежності від попиту на цинк і, як наслідок, його ціни, ці депозити відкриті і знаходяться в постійному товарообігу. "

Цинк - як метал в цілому - не "використовується", а "весь час знаходиться в користуванні". Це означає, що цинк в більшості застосувань, збирають і піддають черговий переробці - без втрати якості в новому застосуванні. Переробка цінксодержащіх продуктів таким чином дозволяє додатково зберегти природні ресурси цинку.

Рівень і способи переробки цинку щорічно збільшуються, що відповідним способом впливає на збільшення виробництва і досягнення в області технологій переробки. Більш детальну інформацію по темі ефективності використання ресурсів можна знайти за адресою:

www.zinc.org/sustainability-learning-annex/

Натуральний і не вимагає догляду

Продукти RHEINZINK-PATINA LINE мають природну поверхню і ніякого постійного покриття або шару фосфату. Вони не потребують будь-яких послуг або регулярному очищенні. Сіро-блакитний або темно-сірий захисний шар поверхні титан-цинку RHEINZINK - так звана патина. Самовідтворюваними властивості цієї патини особливо важливі, оскільки вони роблять подряпини непомітними з плином часу.

Тривалий термін служби титан-цинк RHEINZINK

Так званий промисловий цинк вже був використаний за проектом знаменитого архітектора Карла Фрідріха Шинкеля в 19 столітті. Будинки, розроблені Шинкелем (1781-1841), в даний час відремонтовано - якщо тільки вони не були знищені у Другій Світовій війні. Вже один цей факт показує міцність конструкції цинку в якості захисту від негоди. Патина відповідає за захист від корозії і довговічність матеріалу. Водонерозчинних захисний шар стирається під впливом навколишнього середовища / ерозії і одночасно матеріал утворює новий захисний шар.Через значне зниження рівня забруднення навколишнього середовища в останні десятиліття швидкість корозії, яка також залежить від місця розташування, орієнтації і висоти поверхні помітно знизилася.Для центрального європейського клімату значення 3,0 г / (кв.м. • а) відповідно 0,4 мкм на рік можна вважати середньою швидкістю корозії. Згідно з останніми дослідженнями це значення слід розглядати швидше занадто високим, ніж занадто низьким.Якщо швидкість корозії розглядається в контексті з так званої товщиною напіврозпаду (наприклад, 0,35 мм на 0,7 мм товщини листа) результат буде зі статистично очікуваним життєвим циклом в кілька сотень років. Проте, ця заява є лише теоретичний термін служби. Якщо інші фактори, такі як обробка, враховуються, то можна припустити, що реалістичний очікуваний термін служби для покрівельних покриттів RHEINZINK приблизно від 100 до 120 років. Правильне проектування і бездоганна обробка є життєво важливими для досягнення вищезазначеної тривалості використання.

Наступні інститути і сертифікаційні органи підтверджують міцність нашого матеріалу:

  • The German Federal Ministry for the Environment, Nature Conservation, Building and Nuclear Safety: «Цинк в якості покрівельного покриття має мінімальний Очікуваний термін служби 50 років» (Джерело: "The service live of building elements for the life-cycle analysis based on the Assessment System for Sustainable Building for Federal Buildings ")
  • The British certification body BRE (Building Research Establishment Ltd.) оцінює термін служби в мінімум 80 років для RHEINZINK в контексті оцінки життєвого циклу.
  • The Institute TNO (Built Environment and Geosciences), Breda, Netherlands передбачає термін служби не менше 75 років для жолобів і водостічних труб.

Переробка і recycling

Придатність до переробки (recycling) грає важливу роль в галузі сталого будівництва. Процес зносу відноситься до життєвого циклу будівлі і має бути розглянутий окремо. Основні цілі - охорона природних ресурсів і запобігання високих показників відходів. Відмінна придатність до переробки гарантує повторне використання частин будівлі в межах природного енергетичного і матеріального циклу. Тому будівельні матеріали повинні бути використані тільки ті, які можуть бути повторно використані або перероблені.

В принципі, продукти RHEINZINK вічні. У разі ремонту або в кінці терміну служби їх можливо безпроблемно розсортувати. Всі продукти PATINA LINE повністю нафтових без додаткових виробничих процесів, таких як видалення покриттів або поділ композиційних матеріалів. Відходи в результаті виробництва повторно розплавляють і переробляють в нові продукти. У Німеччині темпи повторного використання для будівництва цинку складають більше 95%, - отже, майже не втрачається структура цинку. Сьогодні, завдяки високій швидкості переробки, майже третина матеріалу складається з матеріалу, що переробляється - швидкість обмежується тільки довговічністю цинку.

Споживання енергії для переробки RHEINZINK становить лише 5% від основного змісту енергії. Це означає, що 95% енергії може бути збережено в порівнянні з первинною продукцією. З огляду на той економічний аспект, що металобрухт в даний час може принести стільки, скільки виходить 60% від ціни, яка справляється за високоякісний цинку в якості сировини, вибір в бік природного матеріалу так само є надзвичайно вдалим.

Мінімальні витрати первинної енергії

Завдяки низькій температурі плавлення в порівнянні з іншими металами (прибл. 520 °) в процесі виробництва і переробки матеріалів продукти RHEINZINK мають низькі витрати первинної енергії. Вони можуть легко витримати порівняння з іншими будівельними металами або звичайними покрівельними матеріалами, такими як бетонна або глиняна черепиця.

Ознайомтеся докладніше з нашими Деклараціями і сертифікатами.

Декларації і сертифікати

Декларації і сертифікати RHEINZINK

Екологічні властивості RHEINZINK були оцінені та сертифіковані багатьма незалежними інститутами.

детальніше

Використання дощової води

Використання дощової води і водостік титан-цинк RHEINZINK

Дізнайтеся більше про збір та використання дощової води надходить з титан-цинкових покрівельних систем.

детальніше

Захист від електросмога

Захист від електросмога і електромагнітного випромінювання

Це доведено - RHEINZINK відображає більше 99% електромагнітного випромінювання.

детальніше

RHEINZINK worldwide

Контактний телефон:!
+48 22 7899191