Управління дощовою водою - природно і надійно

Використання дощової води

Відведення дощової води

Відведення дощової води з цинкових дахів по водостічних жолобах і трубах повністю відповідає технічним правилам і будівельним нормам, передбачених для цих цілей.

Чому водовідведення є безпечним? Різні незалежні інститути в рамках численних міжнародних дослідницьких проектів вивчають вплив цинку на дощову воду протягом останніх 10 років. Відповідь однозначна: цинк не робить негативного або сумнівного ефекту на якість води.

  • Цинк є одним з десяти основних елементів, що зустрічаються в складі земної кори.
  • У воді, повітрі та грунті присутній природна концентрація цинку.
  • Цинк - це життєво необхідний мікроелемент, він є другим найбільш важливим хімічним елементом після заліза.
  • Доведено, що вміст цинку в дощовій воді, змивається з покрівлі RHEINZINK, не перевищує допустимої норми для питної води. Ні в директиві Євросоюзу по питній воді, ні в аналогічному німецькому законодавстві немає обмеження за рівнем вмісту цинку в питній воді.
  • За останні 15 років вимивання цинку з покрівельного покриття дахів помітно знизилося у зв'язку з відчутно меншим випаданням "кислотних дощів" і пов'язаного з цим поліпшенням якості повітря.
  • У недавніх публікаціях агентства з охорони навколишнього середовища (UBA) повідомлялося, що тільки 2% від загального обсягу цинку, розташованого на дахах і фасадах, потрапляє в навколишнє середовище. Та частина, що потрапляє в землю і того менше і не перевищує 0,5%, що абсолютно безпечно для навколишнього середовища.
  • У більшості випадків цинк в землі і воді присутня не в чистому вигляді, а у формі природних хімічних сполук в глинистих мінералах, оксиди заліза і органічних речовин.

Використання дощової води

Більше можливостей використовувати дощову воду екологічно і відповідально пропонують установки для зберігання і використання дощових і талих вод. Спектр обладнання починається з перевірених бочок для збору дощової води і закінчується сучасними стандартизованими системами, що включають в себе цистерни і труби-накопичувачі. Залежно від потреб доступні системи різних властивостей і розмірів.

У всіх випадках, коли немає необхідності у питній воді, можна використовувати дощову воду: для мийки вуличного обладнання, для поливу рослин, санвузлів і пральних машин.

Дізнайтеся більше на цю тему в нашій брошурі "Umweltgerechtes Regenwassermanagement / Екологічне управління дощовою водою" або на сайті www.fbr.de.

Відзначте для завантаження - Хочете підглянути? Наедьте на назву Додатково запросити поштою Розмір Тип Мова Змінити
Вибрати все Вибрати все
  
Umweltgerechtes Regenwassermanagement (Broschüre)
1 MB PDF Deutsch 17.08.16


Декларації і сертифікати

Декларації і сертифікати RHEINZINK

Екологічні властивості RHEINZINK були оцінені та сертифіковані багатьма незалежними інститутами.

детальніше

Захист від електросмога

Захист від електросмога і електромагнітного випромінювання

Це доведено - RHEINZINK відображає більше 99% електромагнітного випромінювання.

детальніше

RHEINZINK worldwide

Контактний телефон:!
+48 22 7899191